POVINNÁ ZIMNÁ VÝBAVA pre suchú pokožku

 

Pripraviť sa na obdobie, kedy teploty klesajú pod nulu, chránime sa mnohými vrstvami oblečenia prichádza každým rokom.  Skrývame pokožku, ktorá je veľmi suchá a citlivá na vonkajšie podnety. Chceme predísť nepríjemnému pocitu svrbenia, dráždenia, suchosti a v neposlednej rade aj červeným podráždeným fľakom na pokožke. Máme pre vás niekoľko rád, ako vašu pokožku nielen pripraviť, ale aj chrániť a udržať najmä hydratovanú, vláčnu bez nepríjemných prejavov aj počas najhoršieho obdobia roka.

Prílíš citlivá a krehká pokožka

Suchá a citlivá pokožka a jej základne pravidlo starostlivosti je premasťovať a dodávať pokožke hydratáciu. Nedostatočnou hydratáciou môžu na pokožke zvniknúť jemné trhlinky, ktoré môžu byť ložiskom zápalu. V takýchto situáciach bude SOS rýchlym pomocníkom SKIN-CAP krém  vďaka aktivovanej molekule Pyrithion zinku – dokáže okamžite pokožku ukľudniť, zmierniť je podráždené príznaky a udržať pokožku v kľudnú.

 

Rýchly relax v sprche

V zimných mesiacoch sa odporúča vyhýbať sa dlhým kúpeľom v horúcej vode. Pri citlivej pokožke aj kúpeľ môže spôsobovať nemalý stres, aké to bude mať následky na pokožke, ktorá ja náchylná na čokoľvek nevhodné. Vašu citlivú pokožku môžete rozmaznávať a dopriať si relax. SKIN-CAP sprchový gél dodá vašej pokožke potrebnú hydratáciu, vláčnosť a potrebnú starostlivosť. Vaša pokožka dostane pravidelne to, čo potrebuje a zároveň sa vám poďakuje zdravým vzhľadom.

 

Tekuté zlato v spreji

Je pre vás dôležité, aby vaša pokožka bola zdravá a vyzerala sviežo aj napriek tomu, že trpíte kožným problémom? Na trhu je mnoho spôsobov… Vaša pokožka si zaslúži extra starostlivosť – ste tu správne. Tekuté a jedinečné zlato v spreji pre citlivú a suchú pokožku nájdete len u nás! SKIN-CAP sprej je jedinečný najmä tým, že je to olej na premasťovanie pokožky v spreji, ktorý je aj v praktickom menšom balení vhodný aj do kabelky na celodenné použitie.

 

Produkty SKIN-CAP pre scuhú a citlivú pokožku si môžete kúpiť aj online na e-shope.