Privítajte JAR so zdravou pokožkou

Zima nás pomaly, ale isto opúšťa a pomalými krôčikmi prichádza JAR. Okrem príjemných jarných teplôt a slniečka sa tešíme hlavne na to, že zhodíme tmavé hrubé oblečenie. Každý, kto má problématickú pokožku sa teší na lúče slnka, ktoré majú najliečivejšie účinky na komplikovanú pokožku. 

Ale aj taká JAR má svoje výhody a nevýhody…

  1. Byť na JAR pripravený 

Príjemnými jarnými teplotami sa začneme viac vyzliekať a odhalovať. Pokožka bude príjímať prvé dotyky jarného slnka, ale… Hlavný problém psoriatika, alebo atopika, alebo kohokoľvek s problematickaou pokožkou –  je ten, že svoju pokožku majú problém odhaliť a ukázať svojmu okoliu.

 SKIN-CAP vás vie na toto obdobie pripraviť! Pomôže pokožku ukľudniť a odstráni nepríjemne prejavy na pokožke bez toho, aby ste sa za ňu museli na verejnosti hanbiť. Pokožka bude plná sily a vy sa bude môcť pomaly odhadzovať vrstvy oblečenia. 

2. HAPČÍ- alergény 

Za atopickým ekzémom vždy niečo stojí – či je to astma, alergia na peľ, prach alebo zvieracie chlpi. Na jar sa nám príroda prebúdza a okrem prejavov pri klasickej alergií sa môže prejaviť aj ekzém v akútnej a veľmi nepríjemnej fáze.

SKIN-CAP krém je vždy účinná a prvá pomoc pri začínajúcich, ale aj pokročilých prejavoch na pokožke. Samozrejme je potrebné eliminovať aj podráždenie pokožky a tlmenie samotnej alergie – prípadne sa týmto alergénom na určitý čas vyhýbať pobytom v jarnej prírode. 

3. Všade samé kvetinky 

Jarné teploty donútia každého z nás zmeniť šatník a aj voľbu oblečenia, ktoré už nebude ťažké, tmavé a nebude zbytočne dráždiť citlivú pokožku. Pri zmene štaníka treba brať do úvahy aj voľbu materiálov, ktoré budeme počas už teplejších dní na seba obliekať. Pokožka pri hrubších tkaninách môže zostať zaparená a podráždená. 

SKIN-CAP sprej je tekúté zlato a účinná pomoc, ktorá podráždenú pokožku ukľudní a dodá jej potrebnú starostlivosť a hydratáciu.

4. DETOX – zbavme telo nečistôt 

JAR je ideálne obdobie na prečistenie a odľahčenie ľudského organizmu. Očista tela je metódou, ktorá je uznávaná v spoločnosti už niekoľko tisíc rokov. Cieľom detoxikácie je prečistenie tela, ale aj mysle. Tento proces sa netýka len vnútorného organizmu. Toxíny sa bežne vylučujú aj prostredníctvom pokožky – najmä potením. 

SKIN-CAP sprchový gél je určený na dennú starostlivosť a je pomocníkom pri dennej hygiene hlavne pri citlivej a problematickej pokožke. Detoxikácia organizmu orgány očistí a opäť obnovuje prirodzené procesy. Vaše telo to ocení!