5 TIPOV, ako sa starať o problematickú pokožku v lete…

5 TIPOV, ako sa starať o problematickú pokožku v lete…

Leto už dorazilo aj na Slovensko v plnom prúde a vy rozmýšľate, ako dosiahnuť, aby bola Vaša pokožka krásna a zdravá, ale nielen to, ale si túto krásu aj udržať…? 

Máme pre Vás 5 TIPOV, ako si dopriať tú správnu starostlivosť o komplikovanú pokožku : 

Tip č. 1 : Dostatočne pi! 

K dennej starostlivosti, ktorá je o komplikovanú pokožku naozaj náročná je potreba urobiť omnoho viac a v letnom období ešte viac. Predsa môžeš pre svoje telo niečo urobiť a nebude ťa to vôbec nič stáť – stačí len zvýšiť príjem tekutín a piť. Nestačí sa o komplikovanú pokožku starať len z vonka, ale aj z vnútra. Denne vypiť minimálne 3 až 4 litre vody. Začnite hneď a napite sa… 

Tip č. 2 : Hydratovať, hydratovať a hydratovať…

Okrem hydratácie organizmu z vnútra je potreba hydratovať komplikovanú pokožku pravidelne a hlavne so správne vybranou kozmetikou. 

SKIN-CAP sprchový gél  je ten, ktorý je určený na pravidelnú dennú starostlivosť nielen pri suchej, citlivej, ale najmä komplikovanej pokožke. Pokožke denne dodáva hydratáciu a zvláčňuje ju a cieľom je brániť tvorbe šupiniek a lupiniek. 

Tip č. 3 : Natieraj sa, aj keď je pokožka v kľude…

Občas je dobre miesta, kde bývajú ložiská šupiniek a lupiniek, pretrieť SKIN-CAP krémom alebo SKIN-CAP sprejom. Preventívne dodávate pokožke Pyrithion zinku, ktorý pokožku ukľudňuje a vy sa nemusíte obávať toho, že by vás prekvapil akútny stav na vašej pokožke. 

Tip č. 4 : Opaľuj sa opatrne…

Aj keď “slnko lieči” treba byť veľmi opatrný na slnečné luče, ktoré sú veľmi príjemné na pokožke, ale dokážu byť aj zrádne. Preto je potrebné mať miesta, kde sa objavuje kožný problém chránené opaľovacím krémom s vyšším faktorom. Po opaľovaní môžete opäť použiť produkty SKIN-CAP,ktoré pokožku upokoja a dodajú jej to, čo potrebuje. 

Tip č. 5 : Podpor svoju pokožku, aby bola zdravá a krásna…

Okrem vonkajších tipov pre vašu pokožku môžete dodať vašej pokožke aj potrebné vitamíny, minerály a aminokyseliny formou kapsúl, ktoré sú mix toho najlepšieho pre vašu pokožku. SKIN-CAP kapsule obnovujú a posilňujú kožné bunky a chránia pred tvorbou nových ložísk. Chránia a dodajú vašej pokožke to, čo potrebuje aj v týchto krásnych dňoch. 

CHRÁŇTE Vašu pokožku KDEKOĽVEK a KEDYKOĽVEK…